Czytających: 4258

Boguszów-Gorce: Dobre rozpoczęcie sezonu

Piątek, 20 kwietnia 2018, 13:06
O udanym rozpoczęciu sezonu rozgrywek PETANQUE 2018 mogą mówić zawodnicy SKF „Sudety Petanque” w Boguszowie–Gorcach.

W IV Turnieju z Domem Finansowym w Jedlinie-Zdroju udział wzięło 8 naszych zawodników. Bardzo dobry start - pierwsze miejsce zajęli Kałużny Artur, Matuszewski Dawid (Boguszów-Gorce) i Krzysztof Adamczak (zawodnik KP Leszno). Pozostałe triplety zajęły miejsce ósme, dziewiąte i piętnaste. Podobnie było we Wrocławiu na 45 dubletów, które rywalizowały w Turnieju o Puchar Złotego Sokoła, klub SKF „Sudety Petanque” reprezentowało 8 zawodników. Tym razem trzecie miejsce zajął Artur Kałużny i Dawid Matuszewski, pozostałe nasze zespoły zajęły dalsze pozycje.

Należy zaznaczyć,że już w najbliższy weekend w Dzierżoniowie przed naszymi bularzami kolejne turnieje rang pucharowej – Puchar Polski Dubletów i Puchar Polski Mixtów.