Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5834
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dodatkowe parkingi na Dni Wałbrzycha

Piątek, 24 maja 2024, 10:38
Autor: red
Wałbrzych: Dodatkowe parkingi na Dni Wałbrzycha
Fot. użyczone
Przed nami koncertowe święto miasta. W sobotę i niedzielę Dni Wałbrzycha rozpoczną się o godzinie piętnastej i potrwają do późnych godzin wieczornych. Zabawę zaplanowano na placu eventowym na terenie Starej Kopalni. Gdzie zaparkować?

Zmotoryzowani będą mogli zaparkować samochód na dodatkowych miejscach parkingowych wyznaczonych wzdłuż ulicy Piotra Wysockiego, od ronda Wałbrzyskich Twórców w kierunku dzielnicy Biały Kamień. Samochody można zostawić w sobotę i niedzielę także na parkingu przy Hali Wałbrzyskich Mistrzów w centrum, skąd spacerem w kilka minut można dojść do Starej Kopalni. Na terenie Starej Kopalni dostępny będzie tylko górny parking. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. W sytuacji, gdy wszystkie będą zajęte, parking nie będzie już dostępny.

- Zachęcamy także do korzystania z komunikacji miejskiej. Do centrum Wałbrzycha można dojechać z każdej części miasta, a ze Śródmieścia do Starej Kopalni to tylko kilkuminutowy spacer - zachęca Marta Wróbel, zastępca dyrektora Starej Kopalni.

Na Dni Wałbrzycha także pociągiem! Mieszkańcy Wrocławia, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej czy Świebodzic na weekendowe święto miasta mogą dojechać także składami Kolei Dolnośląskich. Wystarczy wysiąść na nowym przystanku kolejowym Wałbrzych Centrum, z którego spacer na Starą Kopalnię trwa zaledwie kilkanaście minut.

Twoja reakcja na artykuł?

5
33%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
7
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group