Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5290
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dogonił złodzieja

Wtorek, 3 listopada 2020, 9:21
Aktualizacja: 10:22
Autor: red
Wałbrzych: Dogonił złodzieja
Fot. KMP Wałbrzych
Miał wtedy wolne od służby i oczekiwał w samochodzie na żonę, kiedy zauważył jak pracownik jednego ze sklepów biegnie za złodziejem. Policjant zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy ruszył mężczyźnie na pomoc i ostatecznie zatrzymał 27–letniego przestępcę, którego chwilę później przekazał przybyłym na miejsce dzielnicowym pierwszego komisariatu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 13:00 na terenie Piaskowej Góry. Policjant wałbrzyskiej komendy, widząc jak pracownik jednego ze sklepów znajdującego się przy ul. Długiej biegnie wzdłuż ul. Broniewskiego za złodziejem, także ruszył w pościg pieszy. Funkcjonariuszowi udało się dogonić i obezwładnić złodzieja kilkaset metrów od miejsca kradzieży, przy skrzyżowaniu ul. Broniewskiego z Główną.

Powiadomiony o zdarzeniu dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu do pomocy policjantowi, który miał akurat dzień wolny od służby, wysłał umundurowany patrol dzielnicowych. W trakcie czynności ze złodziejem funkcjonariusze ustalili, że 27-letni wałbrzyszanin wychodząc z marketu nie zapłacił za towar, kradnąc markowe słuchawki o łącznej wartości około 800 złotych. Utracone mienie w stanie nienaruszonym zostało przekazane pracownikom placówki.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa i stanie teraz przed sądem. Za kradzież może trafić teraz za kraty więzienia na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

9
64%
Cieszy
2
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group