Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4451
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Dolnośląski Gryf dla Droplo

Piątek, 28 października 2022, 8:27
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Dolnośląski Gryf dla Droplo
Fot. UMWD
Wałbrzyska firma Droplo, twórca internetowej platformy B2B dla e–commerce, znalazła się wśród laureatów 19. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. Statuetka została przyznana w kategorii „Nowatorski pomysł na biznes”.
- Ostatnie tygodnie dostarczyły nam sporo emocji. Jeszcze nie opadł kurz po zdobyciu 1. miejsca w plebiscycie Gwiazdy Biznesu 2022, a teraz kolejna niespodzianka – Droplo zdobywa nagrodę Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza 2022 w kategorii "Nowatorski pomysł na biznes". To dla nas mega zaskoczenie, bo razem z nami nominowane były genialne projekty!
Co łączy te dwie wspaniałe nagrody? Obie nagrody pokazują, że "mała" firma może robić "duże" rzeczy. Zaangażowanie, ciężka praca i świetnie pomysły mogą skutecznie konkurować z wielkimi korporacjami, które zatrudniają tysiące osób i mają nieograniczone budżety na marketing. Tym bardziej dziękuję całemu zespołowi Droplo za mega zaangażowanie każdego
dnia. Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie – pisze na swoim profilu Tomasz Cincio, prezes Droplo.

„Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza” to konkurs, który odbywa się od 2004 roku. Od pierwszej edycji wzięło w nim udział ponad 1740 firm i samorządów z Dolnego Śląska.

Nagrody przyznawane są przedsiębiorcom i jednostkom samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska w 8 kategoriach. Celem konkursu jest prezentacja, promocja oraz integracja regionalnej gospodarki i biznesu. Coroczna Wielka Gala Biznesu to jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń regionu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
40%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group