Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4296
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Domowe kontrole

Wtorek, 24 marca 2020, 9:35
Aktualizacja: Środa, 25 marca 2020, 8:17
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Domowe kontrole
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci wraz z żołnierzami będą kontrolować osoby objęte kwarantanną domową

W naszym mieście na dłużej zadomowi się 25 funkcjonariuszy pełniących służbę w siłach zbrojnych RP. Żołnierze XVII Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu wesprą działania wałbrzyskich policjantów, by wspólnie z dzielnicowymi odwiedzać mieszkańców i sprawdzać czy osoby objęte kwarantanną domową stosują się do decyzji Sanepidu.

Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu odwiedzili żołnierze z Wielkopolski. Podczas narady naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podinsp. Arkadiusza Wojnowskiego oraz dowódcy pododdziału wydzielonego z XVII Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu sierż. Michała Babczyńskiego, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju, ustalony został zakres działań na najbliższe tygodnie.

Dzięki podjętej współpracy dzielnicowi z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego - przy wsparciu żołnierzy, a w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu - sprawdzą każdy adres, pod którym mają przebywać osoby objęte kwarantanną domową. Funkcjonariusze przy każdej możliwej okazji apelują, aby wszyscy którzy są nią objęci pozostali w swoich zamieszkania, bądź w innych miejscach do tego wyznaczonych przez odpowiednie służby. Przypominają także, że za złamanie kwarantanny grozi kara 30 000 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

4
33%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
3
25%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group