Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4467
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Don Guralesko w K10 – BILETY DLA CZYTELNIKÓW

Wtorek, 22 marca 2011, 15:20
Aktualizacja: Sobota, 9 kwietnia 2011, 9:51
Autor: PAW
Wałbrzych: Don Guralesko w K10 – BILETY DLA CZYTELNIKÓW
Fot. ML
Na 8 kwietnia zaplanowany jest koncert Don Guralesko w klubie K10. Mamy podwójną wejściówkę na ten koncert.

By wygrać podwójną wejściówkę na koncert Don Guralesko wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Don Guralesko występował już w klubie K10?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:DG.TAK lub PT.KONW:DG.NIE

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 7 kwietnia do godziny 18.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie. Cena smsa 1 zł + VAT.

DonGURALesko, właściwie Piotr Górny, znany również jako Gural, Guraal, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia, Dziadzia Giovanni, Osieroconych Płyt Selektor. Polski raper. Działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1995 roku i jest członkiem takich grup muzycznych jak Killaz Group, Super Grupa, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW. DonGURALesko współpracował z takimi wykonawcami jak Tede, Sido, DJ Kostek, Fokus, Matheo, Paluch, Grubson czy Pezet.

Twórczość DonGURALesko zaliczana jest do nurtu braggadocio. W tekstach nawiązywał m.in. do tematyki Bliskiego Wschodu. Co wiąże się z zainteresowaniem rapera kulturą, religią i stosunkami międzynarodowymi. Ponadto w tekstach nawiązuje do lokalnego patriotyzmu i demonstruje przywiązanie do rodzinnego miasta Poznania.

tekst: www.pl.wikipedia.org

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group