Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3191
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dotarli do wielu

Środa, 22 kwietnia 2020, 7:23
Aktualizacja: Czwartek, 23 kwietnia 2020, 9:25
Autor: red
Wałbrzych: Dotarli do wielu
Fot. Grupa Poszukiwawczo–Ratownicza OSP Wałbrzych
Po miesiącu działań Grupy Poszukiwawczo–Ratowniczej OSP Wałbrzych w ramach wspierania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu przyszedł czas na podsumowanie.

- Nasze działania polegały na dostarczaniu żywności do osób pozostających pod opieką MOPS, jednak nie objętych kwarantanną. Przy pomocy naszego samochodu Renault Traffic pod wskazane adresy dostarczaliśmy pakiety żywnościowe przygotowane przez Ośrodek - informują członkowie Grupy.

Podczas wykonywania zadania kontakt z osobami odwiedzanymi był ograniczony do minimum, jednak przestrzegano wszelkich zasad bezpieczeństwa, używając maseczek oraz rękawiczek i okularów. Po wykonanym zadaniu ratownicy, odzież oraz samochód poddawane były dezynfekcji, zgodnie z procedurami przesłanymi przez KW PSP we Wrocławiu.
- Wszystko to było możliwe dzięki wsparciu lokalnych władz samorządowych w Wałbrzychu, od których otrzymaliśmy odpowiednie środki bezpieczeństwa - kontynuują ratownicy. - Nie dalibyśmy rady z tymi zadaniami, gdyby nie wsparcie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP WAŁBRZYCH - uczniów klasy pożarniczej z IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w W-chu. Wszystkie te działania możemy wykonywać dzięki wsparciu Rejestracja Pojazdów & Kredyty & Leasing & Ubezpieczenia, które zapewniło ubezpieczenie naszego pojazdu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group