Ksiądz Proboszcz Jacek Biernacki oraz uczestnicy Nabożeństwa wspólnie dziękowali za zebrane plony i prosili o błogosławieństwo dla wszystkich rolników, sadowników, ogrodników i pszczelarzy. Na zakończenie, Starościna Dożynek Aneta Racja oraz Starosta Dożynek Marcin Uchmanowicz dziękowali Rolnikom za ich codzienną pracę, a Księdzu Proboszczowi za Dziękczynną Mszę Świętą.
Dożynkowa msza
Audio
Czytaj na głos
W Kościele Parafialnym w Starych Bogaczowicach odbyła się Dożynkowa Msza Święta.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.