Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 2275
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Poznań: Dwa Złote Medale MTP dla wałbrzyskiej firmy Folstop

Wtorek, 28 września 2010, 13:13
Aktualizacja: 13:14
Autor: red
Wałbrzych/Poznań: Dwa Złote Medale MTP dla wałbrzyskiej firmy Folstop
Fot. WSSE Invest Park
Podczas Międzynarodowych Targach Poznańskich, które odbywały się pod nazwą NEXT SEASON Salon Odzieży, Obuwia i Dodatków, firma FOLSTOP Janusz Rymkiewicz z Wałbrzycha została nagrodzona aż dwoma Złotymi Medalami za najlepszy produkt.

Sąd konkursowy przyznał oba Złote Medale jednej marce, czyli firmie Folstop. Oznacza to, że wałbrzyska firma otrzymała wszystkie możliwe trofea w kategorii Moda Męska na sezon wiosna-lato 2011. Nigdy wcześniej nie przyznano jednej firmie dwóch Złotych Medali na jednej imprezie targowej MTP. Nagrodzone produkty firmy Folstop to: kurtka męska DS1632 oraz kolekcja męskich koszulek polo zatytułowana "Wariacje na temat kołnierzyka i pliski".

W 2009 roku Folstop Janusz Rymkiewicz otrzymał Złoty Medal za koszulę męską. Firma ta posiada zatem w dorobku już trzy Złote Medale za swoje produkty.

Nadmienić trzeba, że Złote Medale MTP są najwyższą nagrodą, jaką projektant, producent czy handlowiec może otrzymać na terenie Polski. Międzynarodowe Targi Poznańskie są bowiem największą i najbardziej prestiżową imprezą wystawienniczą w Europie Środkowej. Biorą w niej udział wystawcy z całego świata, którzy również zgłaszają swoje wyroby do konkursu. Nagrodzony produkt uważać można zatem za najlepszy w tym regionie Europy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group