Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Dwie do remontu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Kolejne drogi w gminie Boguszów–Gorce już wkrótce doczekają się długo oczekiwanych remontów.

Wczoraj została zawarta umowa z wykonawcą na realizację zadań: rn🔹"Przebudowa drogi gminnej - ul. Królowej Jadwigi w Boguszowie-Gorcach." rn🔹"Przebudowa grogi gminnej - ul. Wincentego Witosa w Boguszowie-Gorcach."

Oba zadania dofinansowano w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 8 119 960,95 zł.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka