Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4412
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dwie osoby w szpitalu

Poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 6:44
Aktualizacja: 10:25
Autor: red
Wałbrzych: Dwie osoby w szpitalu
Fot. KMP Wałbrzych
Do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło w miniony weekend na krótkim odcinku ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu.

O pierwszym ze zdarzeń wałbrzyscy policjanci ruchu drogowego poinformowani zostali w piątek po godzinie 18:30. Funkcjonariusze, którzy przybyli na główną ulicę Szczawienka, ustalili, że kierujący samochodem osobowym wałbrzyszanin, w wyniku nieprawidłowej zmiany pasa ruchu, uderzył w poruszający się w tym samym kierunku inny samochód osobowy kierowany przez mieszkankę Wrocławia. W wyniku tego wypadku pasażerka jednego z pojazdów trafiła do szpitala. Jej życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci sporządzili dokumentację procesową i prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w sprawie.

Do drugiego poważnie wyglądającego zdarzenia doszło dzień później - około godziny 11:00 - kilkaset metrów dalej, na skrzyżowaniu z ul. Lelewela. Wałbrzyszanka wjeżdżając na ul. Wrocławską nie zauważyła poruszającej się przejazdem dla rowerów rowerzystki i potrąciła ją. Po tym zdarzeniu kierująca jednośladem mieszkanka Brzegu Dolnego również przewieziona został do szpitala, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazały, że kobiety były trzeźwe. Wałbrzyszanka ostatecznie ukarana została mandatem karnym w kwocie 1500 złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
2
13%
Smuci
2
13%
Złości
10
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group