W turnieju rozgrywanym w Wałbrzychu nasza młoda ekipa odniosła dwa przekonywujące zwycięstwa. Najpierw Chełmiec pokonał Rokitę Brzeg Dolny 2-0 (25-14, 25-13). W drugim spotkaniu wałbrzyszanki okazały się lepsze od MMKS-u Kłodzko, z którym wygrały również 2-0 (25-14, 25-16).
Dwie wygrane młodziczek
Audio
Czytaj na głos
Siatkarskie młodziczki MKS–u Chełmca Wodociągi Wałbrzych bardzo udanie rozpoczęły sezon.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.