Sobota, 27 czerwca

Dwie wygrane młodziczek

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Siatkarskie młodziczki MKS–u Chełmca Wodociągi Wałbrzych bardzo udanie rozpoczęły sezon.

W turnieju rozgrywanym w Wałbrzychu nasza młoda ekipa odniosła dwa przekonywujące zwycięstwa. Najpierw Chełmiec pokonał Rokitę Brzeg Dolny 2-0 (25-14, 25-13). W drugim spotkaniu wałbrzyszanki okazały się lepsze od MMKS-u Kłodzko, z którym wygrały również 2-0 (25-14, 25-16).

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka