Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3360
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dżem z Ryśkiem!

Sobota, 1 stycznia 2011, 13:31
Aktualizacja: 19:44
Autor: MDD
Zespół Dżem to kultowa kapela. Rysiek Riedel już za życia był legendą. Jego charyzmatyczny głos i prostota przekazu do dnia dzisiejszego urzeka. Legendarna grupa już 25 marca 2011 roku zawita kolejny raz do Wałbrzycha i zagra dla wałbrzyskich fanów na niesamowitym koncercie w Hotelu Maria. Natomiast 26 marca 2011 zagra akustycznie dla Jeleniej Góry w Filharmonii Dolnośląskiej.

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów zespołu Dżem., bowiem już wkrótce zostanie wydana niezwykła płyta z archiwalnymi nagraniami z Ryśkiem. Jak powiedział oficjalnie Beno Otręba w wywiadzie dla Onet.pl: ,,Chcemy w końcu wydać tę odkładaną wielokrotnie płytę z archiwalnymi nagraniami z Ryśkiem. Wszystkie zostały już odnalezione, nawet okładkę mamy już przygotowaną. Czekamy tylko na wydanie. Już nie chcę żadnej daty podawać, ale wydamy to w przyszłym roku”. To niewątpliwie dobra wiadomość dla fanów i miłośników zespołu, których w naszym regionie nie brakuje.

Ten rok był dla wałbrzyskich fanów szczególny, bowiem w kwietniu 2010 roku odbył się koncert w hotelu Maria, a w październiku mieliśmy okazję gościć zespół na niesamowitym koncercie w świdnickim klubie Bolko, gdzie w doskonałej atmosferze bawiły się niemal wszystkie pokolenia miłośników tego zespołu. O tym, że piosenki Dżemu będą wiecznie żywe w sercach fanów, może świadczyć to, że na koncerty przychodzą kolejne pokolenia. Rodzice zaszczepiają tę miłość własnym dzieciom i jak to miało miejsce podczas wałbrzyskiego i świdnickiego koncertu, przychodzą wspólnie posłuchać ulubionych dźwięków. Fenomenalnie sprzedająca się najnowsza płyta zespołu pt ,,Muza” potwierdza zasłużoną pozycję w gronie najlepszych zespołów w Polsce.

Informację o nowym projekcie zespołu z archiwalnymi nagraniami z Ryśkiem specjalnie dla Wałbrzyszka skomentował wieloletni fan zespołu oraz organizator wielu niezwykłych koncertów Artur Lisiński. Uważa on, że ,,Dżem jest bez wątpienia kapelą kultową, która przyciąga słuchaczy prostotą i prawdziwością przekazu. Naturalnym skojarzeniem hasła Dżem jest Rysiek...więc wydanie płyty z archiwalnymi nagraniami z Ryśkiem jest zupełnie naturalne”.

Z niecierpliwością oczekujemy wydania tej nietuzinkowej płyty i zapraszamy na koncerty w naszym regionie.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group