Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4506
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Dzień Dziecka w Czarnym Borze – zabawa i nauka w jednym

Wtorek, 4 czerwca 2019, 9:28
Aktualizacja: Środa, 5 czerwca 2019, 12:25
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Dzień Dziecka w Czarnym Borze – zabawa i nauka w jednym
Fot. organizatorzy
Za nami już IX Gminny Dzień Dziecka w Czarnym Borze. Niezwykły piknik będący połączeniem nauki i zabawy odbył się 2 czerwca na stadionie gminnym w Czarnym Borze.

Na małych pasjonatów nauki czekały pokazy z ciekłym azotem, magia z suchym lodem, świat robotów, optyczne zagadki oraz pasjonujące eksperymenty. W ramach stoisk warsztatowych uczestnicy pikniku mogli skorzystać z zajęć i eksperymentów obejmujących różne dziedziny nauki, a doświadczeni naukowcy oraz animatorzy z ekipy Małego Inżyniera pokazali dzieciom jak ciekawy i kolorowy (czasami nawet wybuchowy) może być świat fizyki i chemii.

W Dniu Dziecka nie zabrakło oczywiście wesołych zabaw z ‘Karolandią” oraz z animatorami Teatru „Bajka”, były też lody i inne pyszności. Niesłabnącą popularnością cieszyło się malowanie buziek oraz oczywiście dmuchane zjeżdżalnie.

Organizatorzy dziękują wszystkim za doskonałą zabawę i już dziś zapraszają na X jubileuszowy Gminny Dzień Dziecka. Piknik "Naukowy zawrót głowy" współfinansowany był ze środków Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu. Imprezę wsparł również czarnoborski przedsiębiorca Damian Romanik.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group