Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 4006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Dzień Kobiet w Walimiu

Piątek, 9 marca 2018, 6:45
Aktualizacja: 9:36
Autor: Robert Bajek
REGION, Walim: Dzień Kobiet w Walimiu
Fot. Robert Bajek
Z okazji przypadającego wczoraj Międzynarodowego Dnia Kobiet w wielu instytucjach, szkołach, urzędach i zakładach pracy w całej Polsce odbywały się różnego rodzaju imprezy, przeznaczone dla pań. Nie inaczej było w Walimiu.

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego wspólnie z Wójtem Gminy Walim z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zorganizowali niezwykły koncert, noszący tytuł "Kobietą być". Koncert odbył się w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu. W koncercie wystąpili: Aurelia Sobczak, Stanisław Górka i Barbara Droździńska. Był to wieczór wypełniony zarówno dobrą muzyką i piosenkami jak też sporą dawką dobrego humoru w postaci żartów i anegdot.

W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego życzenia paniom złożył wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski a w imieniu Wójta Gminy Walim Adama Hausmana, który nie mógł przybyć na koncert, Artur Jarczok - kierownic CSiR. Nie zabrakło kwiatów i symbolicznej lampki wina a Regina Marciniak - dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, jednej z najlepszych na Dolnym Śląsku, odebrała z rąk Krzysztofa Kwiatkowskiego podziękowania.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group