Poniedziałek, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2786
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Kobiet z „Bezpiecznym Kierowcą”

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 11 marca 2015, 6:25
Aktualizacja: 7:11
Autor: organizatorzy/opr.red.
Fot. użyczone
Była świetna zabawa, mnóstwo wiedzy i praktycznych wskazówek, a na koniec oczywiście kwiaty! Mowa o uczestniczkach akcji „Bezpieczny Kierowca”, które z wielkim entuzjazmem podeszły do zadań przygotowanych przez Piotra Starczukowskiego i jego Akademię Bezpiecznej Jazdy.

Tym razem organizatorzy akcji „Bezpieczny Kierowca” postawili nie tylko na cenne rady dotyczące prowadzenia samochodu, ale również na moc atrakcji, specjalnie przygotowanych dla pań z okazji Dnia Kobiet. Do zmagań konkursie stanęło blisko 30 pań, a aura zaskoczyła pozytywnie. Zatem emocje związane z rywalizacją dodatkowo podgrzewało, właściwie wiosenne już, słońce.

- Na kurs trafiłam dzięki koleżance i nie ukrywam, że trochę się wahałam czy podołam wyzwaniu. Muszę jednak stwierdzić, że szkolenie z jazdy było niesamowite i zdecydowanie dodało mi pewności siebie. Najwspanialsza była jazda na trolejach, a okazało się nawet, że zakwalifikowałam się do finału – mówi Ewa Smagieł ze Świdnicy. - To było naprawdę bardzo miłe spotkanie, pełne
kwiatów i prezentów
– dodaje.

W imieniu organizatorów akcji niespodzianki wręczał Piotr Starczukowski z synem Filipem. Biorąc pod uwagę to, że tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Podziel się drogą” i zwraca uwagę na problematykę cyklistów, nie zabrało akcentu dla miłośników dwóch kółek.

Połowa uczestniczek eliminacji zorganizowanych w dniach 7-8 marca trafiła do finału. Są to: Agnieszka Bilińska, Agnieszka Fedak-Gułaj, Agnieszka Kołacz Leszczyńska, Agnieszka Serafin- Horabik, Agnieszka Witkowska, Aleksandra Strzelecka, Anna Pławecka, Ewa Smagieł, Joanna Francuziak, Joanna Suchocka-Sycha, Justyna Bandrowska, Justyna Kloc, Kamila Kawalec, Kamila Mleczko, Weronika Kołomańska.

Końcowe zmagania w ramach akcji „Bezpieczny Kierowca 2015” odbędą się w maju w Galerii Victoria.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group