Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 1621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Otwarty na Politechnice

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 19 lutego 2019, 14:53
Aktualizacja: 14:57
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Na Wydziale Techniczno–Inżynieryjnym Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu zorganizowano dzisiaj Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty był okazją do poznania uczelni, zakresu przekazywanej wiedzy - zarówno teoretycznej jak i praktycznej, kadry profesorskiej, zaplecza i przekonania się, że warto wybrać tę właśnie uczelnię. W planie znalazły się ciekawe zajęcia laboratoryjne i warsztaty, a także spotkania z przedstawicielami firmy NSK Steering Systems Europe, działającej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK, której przedstawiciele również byli obecni na Dniu Otwartym i przedstawiali możliwości pracy rysujące się przed przyszłymi inżynierami.

Warto zaznaczyć, że w przedsiębiorstwach funkcjonujących na terenie WSSE INVEST-PARK pracuje wielu absolwentów Wydziału Techniczno-Inżynieryjnym Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu. Wśród atrakcji Dni Otwartych należy wymienić dwa nietypowe samochody, które były prezentowane na uczelnianym podwórku. Pierwszy z nich to wzbudzająca wiele emocji elektryczna Tesla, natomiast drugi to skonstruowany kilka lat temu przez studentów PWR pojazd napędzany ciekłym azotem.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~JS 20-02-2019 19:55
A w innym artykule podano,iż filie zamiejscowe w Wałbrzychu, Legnicy i Jeleniej Górze będą wygaszane do ukończenia obecnych roczników i bez nowych naborów. Wprowadzanie w błąd?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group