Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 1712
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień otwarty w Teatrze Lalki i Aktora

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 9:01
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora zorganizował drzwi otwarte. Po wielokrotnie nagradzanym spektaklu „Calineczka” w reżyserii Konrada Dworakowskiego mali widzowie wraz z opiekunami mogli poznać teatr „od kuchni”. Na zainteresowanych czekało wiele atrakcji.

Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw na świeżym powietrzu. Do dyspozycji dzieci były różnego rodzaju rekwizyty teatralne, oraz makieta do pomalowania. Na scenie odbywało się spotkanie z aktorami, którzy tłumaczyli dzieciom na czym polega ich praca, z jakich rekwizytów korzystają i jakie efekty specjalne są wykorzystywane podczas przedstawień. Do zwiedzania były także pracownie teatralne, w których powstają kostiumy, dekoracje, scenografia, lalki i wszystkie inne elementy niezbędne podczas spektaklu. Była też możliwość kupienia lalek teatralnych i plakatów.

Pobyt na scenie i za sceną, bezpośrednia rozmowa z aktorami, zabawa lalkami teatralnymi, efekty specjalne i zwiedzanie pracowni to atrakcje, które z pewnością na długo zapadną w pamiętać dzieci odwiedzających 2 czerwca wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group