Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2214
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Otwarty w ZUS dla Osób Niepełnosprawnych

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 12 maja 2013, 16:06
Autor: red
Fot. organizatorzy
29 maja w godz. 9:00 – 14:00 zapraszamy do Oddziału ZUS w Wałbrzychu oraz do podległych Inspektoratów na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych. Na zainteresowanych będą czekać eksperci Zakładu i goście z zaprzyjaźnionych instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Akcja będzie okazją do rozpowszechnienia informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, rehabilitacją zawodową i społeczną, aktywizacją zawodową czy prewencją rentową.

W Wałbrzychu zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady w siedzibie Oddziału przy ul. Kasztanowej 1. Informacji w tym dniu, poza specjalistami Zakładu, udzielać będą również przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych. Zaprezentujemy też Platformę Usług Elektronicznych - portal internetowy ZUS, który jest dogodną formą kontaktu z Zakładem dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Eksperci z zakresu prewencji rentowej i rehabilitacji leczniczej będą w tym dniu dyżurować także w Inspektoratach w Jeleniej Górze, Kamiennej Górze, Dzierżoniowie, Kłodzku, Lubaniu i Świdnicy.

Przedstawiciele ZUS służyć będą fachowymi poradami także poza siedzibą Oddziału. Dyżur ekspercki odbędzie się w Domu Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju, w Przerzeczynie-Zdroju, a także w Uzdrowisku Cieplice w Jeleniej Górze.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group