Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 2863
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzisiaj Robert Janowski wystąpi w Galerii Victoria!

Niedziela, 7 czerwca 2015, 6:30
Aktualizacja: 14:00
Autor: red
Wałbrzych: Dzisiaj Robert Janowski wystąpi w Galerii Victoria!
Fot. organizatorzy
Dzisiaj Galeria Victoria zmieni się w najbardziej rozśpiewane centrum handlowe w Polsce! A to wszystko za sprawą wyjątkowego gościa – Roberta Janowskiego, znanego wszystkim gospodarza z programu „Jaka To Melodia”.

Od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w castingu, który pozwoli wyłonić trzy pary śmiałków zmagających się muzycznie w Wielkim Finale, walcząc przy okazji o atrakcyjne nagrody. Tego dnia na wszystkich czekać będzie moc atrakcji i masa świetnej zabawy - konkursy, energetyczne pokazy taneczne oraz muzyczna zabawa z gwiazdą wieczoru.

Głównym wydarzeniem będzie koncert Roberta Janowskiego. Od 17 lat prowadzi on teleturniej muzyczny w TVP1, który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowość telewizyjną i laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia, w tym Złotej Telekamery. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Dla łowców autografów nie lada gratką będzie możliwość spotkania z Gwiazdą oraz powiększenia swojej kolekcji o wspólne zdjęcie i autograf. Wisienką na torcie będzie możliwość wyjścia na scenę i zaśpiewania wspólnie z Robertem Janowskim.

- Opierając się na zasadach programu, zaprosimy wszystkich gości do wspólnej zabawy w rytmie hitów z najpopularniejszego od lat muzycznego show. Tego dnia na wszystkich czekać będzie moc atrakcji oraz muzyczny konkurs z gwiazdą wieczoru, w którym prowadzący użyje kultowego już zwrotu - "Jaka To Melodia?”. Ponadto, Gwiazda wraz ze swoim zespołem zaśpiewa i zagra na żywo poszczególne utwory-zagadki – powiedział menadżer ds. marketingu Galerii Victoria, Marcin Chwiałkowski.

Chcesz wziąć udział w zabawie? Wystarczy, że dowolną metodą przekonasz nasze gwiazdorskie jury, dlaczego powinni Ciebie zaprosić do wspólnej gry. Przyjdź 7 czerwca o godzinie 15:00 i weź udział w castingu.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group