Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2838
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Edyta Nawrocka współpracuje z raperem Smutą

Środa, 19 lutego 2014, 6:20
Autor: red
Wałbrzych: Edyta Nawrocka współpracuje z raperem Smutą
Fot. użyczone
W walentynkową noc odbyła się premiera utworu „List" – efektu współpracy Smuty z Edytą Nawrocką.

Smuta, czyli Paweł Ciulęba, to raper znany z udziału w 3. edycji programu X Factor. To jedyny wykonawca hip - hopu, który tak daleko zaszedł w historii polskich talent show.
- Myślę, że za parę tygodni będę bardzo dumny, że Cię znam – skomentował występ Smuty Kuba Wojewódzki. - Taka schiza Magika - stwierdził Czesław Mozil.

To właśnie Smuta nagrał utwór i teledysk „Lion", poświęcony bokserowi Rafałowi Kaczorowi. Sam bokser tak komentuje najnowsze dzieło rapera:
- Gratulacje dla Smuty i Edyty Nawrockiej! Mamy HITA, popularność utworu rośnie, a ja jestem dumy, że miałem „nosa" do Smuta'sa, i że wyprowadza mnie do ringu.

Rapera spod Opola ciągle można oglądać na antenie telewizji TVN, gdyż nadal bierze udział w serii rozmaitych programów stacji. Utwór „List" zostanie wydany w hip-hopowej wytwórni, w której wydaje m.in. znany w Polsce raper - Wujek Samo Zło. On również swoją osobą promował wydarzenie związane z premierą teledysku „Lion". Od samego początku wspiera karierę Pawła.

Partie śpiewane w utworze obok rapu Smuty wykonuje Edyta Nawrocka.
- Wszystkim polecam posłuchanie „Listu". To naprawdę dobry utwór. Cieszę się, że jest w nim cząstka mnie. Od dawna jestem fanką Pawła, byłam na premierze jego teledysku i wiedziałam, że prędzej czy później będziemy współpracować. Nie sądziłam jednak, że stanie się to tak szybko – komentuje swój udział w projekcie Edyta Nawrocka. - Obecnie koncentruję się na przygotowaniu premiery piosenki i teledysku „Życie Na Pozór" . To pochłania całą moją uwagę - dodaje.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group