Rozgrywki odbędą się na stadionie Centrum AQUA ZDRÓJ. Wstęp wolny.
Nasza drużyna w tym sezonie prezentuje się jak dotychczas bardzo dobrze i wierzymy, że po wpadce ze Sztormem Gdańsk, nasze futbolistki tym razem nie zawiodą swoich kibiców i przy ich dopingu odniosą cenną wygraną nad ekipą z Krakowa.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.