Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2434
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Elektryzująca salsa w klimacie Halloween

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 1 listopada 2009, 12:27
Aktualizacja: 22:39
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Krzysztof Żarkowski
Wczorajszego wieczoru klub A'Propos na podzamczu przeżywał prawdziwe oblężenie postaci z horrorów. Wilkołaki, wampiry, czarownice i upiory tańczyły w takt salsy przy akompaniamencie muzyków z grupy SalsaMania.

Pomysł zabawy wyszedł właśnie od tancerzy z Wrocławia. - Podobne tematyczne imprezy organizowaliśmy już w zeszłym roku w klubie Rura we Wrocławiu – wyjaśnia Adrian Ciechowski muzyk i instruktor z grupy SalsaMania. – Była mafia party, beach party czy sport party. Pomyśleliśmy więc, że dobrze by zrobić też zabawę w klimacie Halloween – tłumaczy.

Pomysł został bardzo dobrze przyjęty szczególnie wśród młodych ludzi, których wczoraj nie brakowało. - Czemu mielibyśmy się nie przebrać? - pytają retorycznie „wilkołaki” Michał i Julian, którzy na zabawę przyszli ze swoimi przyjaciółmi: wampirem, czarownicą i diablicą – lubimy się bawić, a to dobra okazja.

Obsługa klubu nie zapomniała o osobach, które przyszły bez przebrania - dla nich przy wejściu przygotowane byłe specjalne maski, każdy dostał też powitalnego drinka – ostro przyprawiony sok pomidorowy. Smakosze mieli tego dnia okazję spróbować wyjątkowego menu, w którym znalazła się zupa umarlaka, koktajl Drakuli, języki nietoperza, oczy zombie czy mózg Frankensteina.

Tancerze tradycyjne pokazy tańca osadzili tym razem w klimacie horroru – upiorne przebrania, makijaże, świece i salsa z dźwiękami „Thriller'a” w tle. Duża atrakcją dla widzów był także spontaniczny pokaz beatboxu zaprezentowany przez muzyków. - Wieczór z pewnością zaliczyć można do bardzo udanych – Alicja tego wieczoru zrezygnowała z przebrania, bo nie spodziewała się, że ktoś przyjdzie ucharakteryzowany. – Taka groza na wesoło i z przymrużeniem oka. Dużo dobrej zabawy i ten niesamowity klimat, jaki tworzą tancerze. Chociaż szkoda, że nie było tyle ludzi, co zwykle - wzdycha.

Następna Fiesta Latynoska w klubie A'Propos, z pokazami i nauką tańca prowadzona przez grupę SalasaMainia z Wrocławiu już 14 listopada.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group