Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 1963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Elitarna szkółka piłkarska w Wałbrzychu

Poniedziałek, 14 lutego 2011, 14:27
Aktualizacja: 14:28
Autor: MDvR
Wałbrzych: Elitarna szkółka piłkarska w Wałbrzychu
Fot. użyczone
Już w kwietniu w Wałbrzychu swoje treningi rozpocznie nowa, elitarna szkółka piłkarska dla dzieci oparta na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. W odróżnieniu od innych szkółek działających w naszym kraju, szkolenie dzieci rozpoczyna się już w wieku 4 lat i prowadzone jest do 12 roku życia.

Jest to najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji oraz podstawowych umiejętności piłkarskich. Dzięki akademii dzieci idące do szkoły podstawowej posiadają już podstawy do dalszego rozwoju. Kładziemy nacisk na edukację poprzez sport i zarażanie dzieci ideą sportu w wymiarze fair play. Plany treningowe Football Academy opracowane przez zawodową kadrę trenerską wdrażane są podczas treningów odbywających się dwa razy w tygodniu. Stawiamy przede wszystkim na jakość – wyposażenie renomowanych firm, oświetlone boisko oraz profesjonalną obsługę. Akademia rozwija się przy współpracy z takimi klubami jak angielski Bolton Wanderers F.C oraz KKS Lech Poznań – wyznają trenerzy oraz pomysłodawcy szkółki piłkarskiej Football Academy.

Korzyści wynikające ze współpracy z tak znaczącymi klubami są wielokierunkowe, bo oprócz partnerstwa i wymiany doświadczeń szkółka ma okazję stworzyć podstawy systemu szkolenia gwarantujące prawidłowy rozwój dzieci oparty na wzorcach zachodnich.

Football Academy swoje działanie rozpoczęła na wiosnę 2009 roku w Opolu. Od tamtego czasu powstało już 12 oddziałów akademii na terenie całej Polski. Football Academy Wałbrzych to kolejny 13. oddział szkółki. Pierwsze treningi już w kwietniu, zapisy ruszyły. Więcej informacji pod numerem tel. +48 662049642 lub +48 608758540

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group