Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3144
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: EvolucJA, a nie rewolucja

Środa, 2 września 2020, 7:24
Aktualizacja: Czwartek, 3 września 2020, 8:20
Autor: red
Wałbrzych: EvolucJA, a nie rewolucja
Fot. organizatorzy
Już po raz drugi Wałbrzych stanie się stolicą promowania nowoczesnych form rozwoju osobistego, edukacji i wymiany doświadczeń.

EvolucJA II – daj się zainspirować – to marka, która staje się rozpoznawalna na Dolnym Śląsku i w kraju. W tym roku pod hasłem „Wyprzedź zmiany – świadomie kreuj przyszłość” będziemy rozmawiać o pokonywaniu kryzysów, nowych technologiach w biznesie, budowaniu silnej marki i odporności na zmiany.

Już 26 i 27 września zapraszamy do Starej Kopalni na dwa dni inspirujących warsztatów, networkingu, panel dyskusyjny z udziałem ekspertów oraz gościa specjalnego – będzie nim Paweł Tkaczyk, ekspert budowania marek, spec od storytellingu, mówca publiczny i niezwykle charyzmatyczna postać w świecie marketingu.
Podczas dwóch dni będziemy spotykać się na warsztatach, by rozmawiać m. in. nowoczesnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, eko-zarządzaniu firmą, o budowaniu własnej świadomości i przygotowaniu do sytuacji kryzysowych – bo w dzisiejszym świecie będzie ich coraz więcej.

W trakcie panelu dyskusyjnego zaproszeni eksperci będą rozmawiać o technologii w służbie biznesu – pracy zdalnej, cyfryzacji, e-learning, digital marketingu, roli social mediów w prowadzeniu i zarządzaniu firmą.
Paweł Tkaczyk przedstawi sposób na „nisko wiszące owoce” – czyli jak znaleźć swoją własną strategię marketingową. W przerwach między warsztatami będzie przestrzeń do nawiązywania relacji i kontaktów.
Wydarzenie kierowane jest w głównej mierze do dolnośląskich przedsiębiorców, menedżerów, pracowników działów HR, marketingowców, trenerów – ale tak naprawdę do wszystkich, którzy są zainteresowani swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

Na ciągle zmieniającym się rynku pracy otwartość na nowe kompetencje i wyzwania zawodowe staje się jedną z bardziej cenionych i poszukiwanych przez pracodawców cech u potencjalnych pracowników.

EvolucJA promuje właśnie takie podejście: otwartość na zmiany, chęć uczenia się, odwagę w podejmowaniu decyzji, ciekawość.

Jesteś taką osobą?
Zapraszamy na EvolucJA – to wydarzenie może zmienić Twoją przyszłość!
Program i bilety na https://evolucja.biz/
Organizatorami wydarzenia są: Petra Consulting i Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Partnerami eventu są:
WFS Polska – ogólnopolski klub networkingowo-rozwojowy https://www.wfspolska.pl/
Dom Urody – salon kosmetyczny Świdnica

Partnerami medialnymi: Magazyn Law Bussines Quality http://magazynlbq.pl/
Imperium Kobiet

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
2
50%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group