Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4645
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ferie w krainie czarów

Środa, 9 lutego 2011, 11:10
Aktualizacja: 11:11
Autor: red
Wałbrzych: Ferie w krainie czarów
Fot. użyczone
Ferie to czas relaksu i zabawy. Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora postanowił przyczynić się do tego, by ferie mogły upłynąć w przyjemnej atmosferze i dlatego proponuje spędzić ten czas m.in. na oglądaniu spektakli teatralnych.

Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora całe rodziny zaprasza 13 lutego na godz. 12.30 na „Bajkę o szczęściu” w reż. Ewy Giedrojć. Przedstawienie o wielkim przywiązaniu do drugiego człowieka, przyjaźni oraz jej pielęgnowaniu poruszy niemalże każdego. 15 lutego o godz. 11.00 zobaczymy „Alicję w Krainie Czarów” w reż. Marioli Ordak – Świątkiewicz. Wraz z tytułową bohaterką udamy się w podróż do krainy magicznych snów pełnej barwnych i ciekawych postaci. A na roztańczone i wyśpiewane przygody Jasia i Małgosi w reż. Jerzego Jana Połońskiego zapraszamy 22 lutego o godz. 10.00.

Teatr nie zapomniał także o starszych widzach. Młodzieży oraz dorosłym proponuje „Balladynę” w reż. Marioli Ordak – Świątkiewicz, poruszającą problem przemocy oraz zaburzonych relacji z otoczeniem. Pokaz spektaklu 16 lutego o godz. 18.00.

Wszystkich miłośników niezapomnianych wrażeń i dużej dawki emocji zapraszamy na spektakle do Teatru.

Cena biletu:
ulgowy – 12 zł
normalny – 13 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group