Środa, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 3826
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ferie w Ośrodku Sportu i Rekreacji

Piątek, 4 lutego 2011, 7:46
Aktualizacja: 7:47
Autor: Sven
Bogatą ofertę zajęć sportowych i rekreacyjnych przygotował na zbliżające się ferie wałbrzyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zajęcia będą się odbywać w halach przy ul. P. Wysockiego, Placu Teatralnym, przy ul. F. Chopina oraz w Skate Parku przy Topolowej.

W ramach ferii z OSiR-em rozegrane zostaną turnieje piłki nożnej, tenisa stołowego, koszykówki i siatkówki. Będzie można potrenować sztuki walki i poznać elementy treningu lekkoatletycznego. Dla chcących wzmocnić mięśnie dostępna będzie siłownia, a dodatkowo dla dziewcząt przygotowane zostały zajęcia z aerobiku i fitness z elementami tańca. Miłośnicy deskorolek, łyżworolek i rowerów BMX będą mogli korzystać ze Skate Parku.

Zajęcia będą się odbywać przez dwa tygodnie ferii od poniedziałku do piątku pod opieką wykwalifikowanych instruktorów i trenerów.

Wszyscy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo w zajęciach i zawodach oraz ważną legitymację szkolną. Wzór zgody znajduje się na stronie www.osir.walbrzych.pl.

Wszystkie zajęcia w ramach Ferii z OSiR-em są bezpłatne. Wyjątek stanowi wstęp do Skate Parku. Skorzystanie z tego obiektu w czasie ferii kosztuje 2 złote.

Szczegółowy terminarz Ferii z OSiR-em podamy na kilka dni przed feriami.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group