Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2744
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Ferie z Mieroszowskim Centrum Kultury

Poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:33
Aktualizacja: 13:13
Autor: red
REGION, Mieroszów: Ferie z Mieroszowskim Centrum Kultury
Fot. Mieroszowskie Centrum Kultury
Wiele się dzieje w Mieroszowie. Mieroszowskie Centrum Kultury przygotowało na okres ferii dla najmłodszych mieszkańców gminy sporo atrakcji.

Na Parkowej Górze trwały nagrania filmowe do teledysku przygotowanego przez młodych uczestników biorących udział w akcji Ferie z MCK 2019. Nad wszystkim czuwał Zbigniew Szałko - nie pozwalając, aby żadna minuta tego pięknego dnia się zmarnowała. Uśmiechnięte miny uczestników mówią same za siebie.

Ferie z MCK 2019 to również zajęcia plastyczne i zajęcia w bibliotece. Prowadzący zajęcia plastyczne Jan Walkowiak uczy różnych technik plastycznych, a jednocześnie nauka ta dla jest dla wszystkich uczestników zajęć dobrą zabawą.

Tęgie mrozy czy głęboki śnieg nie były żadną przeszkodą dla uczestników wycieczki do jednej z ciekawszych atrakcji naszej gminy - Czartowskich Skał w Różanej. Uczestnicy 9 km trasę pokonali bardzo sprawnie, a dodatkowo na wiacie turystycznej pod skałami przygotowali ognisko - ogrzali się oraz upiekli kiełbaski, które w tej zimowej scenerii smakowały wyjątkowo. Po 3 godzinach w dobrych humorach wrócili do Mieroszowa.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
60%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group