Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3508
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Festyn charytatywny

Niedziela, 14 lipca 2019, 6:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 lipca 2019, 8:43
Autor: Robert Bajek
REGION, Walim: Festyn charytatywny
Fot. Robert Bajek
Na terenie Parku Jordanowskiego w Walimiu odbył się wczoraj festyn charytatywny, którego hasło brzmiało: "Iwonko, wracaj do zdrowia".

Celem festynu była zbiórka pieniędzy niezbędnych do rehabilitacji Iwony, która doznała pęknięcia tętniaka w mózgu. Iwona przez miesiąc była w śpiączce. Po wybudzeniu okazało się, że spora część mózgu została zniszczona. Niezbędna jest długa i niestety bardzo kosztowna rehabilitacja, na którą rodzina Iwony nie może sobie pozwolić. Turnus rehabilitacyjny kosztuje 25 000 złotych. Iwona musi odbyć cztery takie turnusy. Iwona pozostaje pod opieką Fundacji Votum, na której konto można przekazywać środki na jej rehabilitację.

Podczas wczorajszego festynu zbieraniu środków na rehabilitację Iwony służyła akcja "Kup misia", licytacje, sprzedaż sprzętu AGD, sprzedaż różnego rodzaju domowych ciast, kiełbasek, były przejażdżki samochodami rajdowymi, kącik artystyczny, wpisy do karty z życzeniami. Było też wiele atrakcji dla najmłodszych: malowanie buziek, mydlane bański, wspólne tańce, konkursy i animacje, które prowadził DJ Johnson. Nie zabrakło też dobrej muzyki na żywo i kuchni polowej. Wśród organizatorów festynu znaleźli się między innymi: Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, Walim Rajdowy i OPS Walim.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group