Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2319
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn rekreacyjny na Podzamczu

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 1 czerwca 2014, 15:57
Aktualizacja: 16:15
Autor: AS
Fot. AS
Wczoraj w ramach obchodów Dni Podzamcza na placu parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na Podzamczu odbył się festyn rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali dla zgromadzonych dzieci i dorosłych mnóstwo atrakcji i zabaw.

Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 13.30. Jako pierwsi na scenie pojawili się reprezentanci Przedszkola "Stokrotka", którzy zaprezentowali kilka piosenek. Śpiewały również dzieci z przedszkola nr 14, które wystąpiły w ciekawych strojach. Pomiędzy kolejnymi występami dzieci mogły wziąć udział w konkursach, w których przewidziano nagrody rzeczowe.

Duże zainteresowanie wzbudził także program artystyczny zaprezentowany przez chór z Publicznego Gimnazjum nr 9 przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Uczniowie jako pierwsi zaśpiewali po angielsku. Podczas ich występu publiczność bawiła się do takich utworów jak np. „Tak blisko” Rafała Brzozowskiego czy przeboju zespołu Queen „We are the champions”.

Później na scenie pojawili się reprezentanci PSP nr 21 i Gimnazjum nr 7. W międzyczasie zorganizowano także zabawy dla dzieci np. malowanie swojej rodziny kredą. Zgromadzona publiczność mogła także skorzystać z symulatora bezpiecznej jazdy, a także wziąć udział w licznych zabawach.

Imprezę uświetnił także występ Szkoły Tańca "Cordex" i spektakl taneczny "Atak Przestrzeni" – zaprezentowany przez Teatr Dawka Energii. Pod koniec festynu obyła się ZUMBA FITNESS Party – przeprowadzone przez Paulę Florczak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group