Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3686
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał Miejski Deichmann Mini Mistrzostwa Europy – rozstrzygnięty

Środa, 13 czerwca 2012, 6:13
Aktualizacja: Czwartek, 14 czerwca 2012, 16:44
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Finał Miejski Deichmann Mini Mistrzostwa Europy – rozstrzygnięty
Fot. użyczone
Blisko 250 dzieci rozegrało w minioną niedzielę rozegrało Finał Miejski Eliminacji Wałbrzyskich Deichmann.

Żywo reagująca publiczność dopingowała zawodników obu kategorii wiekowych. W meczach półfinałowych grupy młodszej Polska rozbiła drużynę Niemiec (6:0), a Holandia pokonała Portugalię 4:1. W finale biało-czerwoni nie dali pomarańczowym szans. Jedyną bramkę dla tego ostatniego zespołu strzelił Piotr Krakowiak.

W kategorii starszej w finale udział wzięły zespoły od początku typowane na faworytów turnieju. Hiszpania i Anglia rozegrały zacięte spotkanie, w którym to ten pierwszy zespół strzelił więcej bramek. Gole dla zespołu zdobyli po jednym Piotr Madej, Dominik Piła, Dawid Hanc oraz Radek Cielemęcki. Dla Anglii strzelali Rokosz i Stankiewicz.

Zwycięskie zespoły będą reprezentować Wałbrzych (17-06-2012) na ogólnopolskim Finale Finałów w Trzebnicy obok 38 innych zespołów z całej Polski. Stawką gier są wyjazdy na mecze FC Barcelona oraz Borussii Dortmund, ale każdy zespół, który wziął udział w turnieju ma szansę na wylosowanie nagrody specjalnej w postaci wyjazdu na mecz jednego z europejskich zespołów.

Być może szczęście będzie miała drużyna właśnie z Wałbrzycha?

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group