Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4793
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał pod koniec sierpnia

Środa, 10 sierpnia 2022, 10:34
Aktualizacja: 13:54
Autor: red
Wałbrzych: Finał pod koniec sierpnia
Fot. organizatorzy
To już 9 edycja projektu w naszym mieście. Kontynuujemy Brave Kids w Wałbrzychu w nowej odsłonie Lelenfant. Z nową nazwą, ale zakorzenionymi, kultywowanymi od lat wartościami i jeszcze większą motywacją i energią do działania zapraszamy Was do nowego domu Brave Kids pod szyldem Fundacji EMU i Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja – projektu LELENFANT.

Zapraszamy na WIELKI FINAŁ - Brave Kids / Lelenfant pod wałbrzyskim niebem - 26 sierpnia 2022 (piątek), godz. 16.00 - Stara Kopalnia w Wałbrzychu (plac eventowy), ul. Piotra Wysockiego 29.

FINAŁ LELENFANT WAŁBRZYCH
Spektakl wałbrzyskich artystów i artystek Brave Kids
MIĘDZYNARODOWY SPEKTAKL LELENFANT

Pokaz pracy artystycznej dzieci i młodzieży z Tanzanii, Gruzji Iranu, Afganistanu, Ukrainy, Polski. Będzie to międzykulturowe show przygotowane przez młodych ARTYSTÓW z różnych miejsc, zakątków przy współpracy z doświadczonymi instruktorkami artystycznymi Brave Kids.

W Wałbrzychu cztery instruktorki – Emilka Francuziak, Maya Sawicka, Ela Wilk i Angelika Cegielska - to one będą wspierać uczestniczki i uczestników w niezapomnianej przygodzie ich życia, której efekt będą mogli zobaczyć mieszkanki i mieszkańcy Wałbrzycha i okolic.

Grupa młodych, ciekawych świata, radosnych i utalentowanych artystek i artystów stworzy kolaż kultur i form artystycznych. Będzie kolorowo, artystycznie i muzycznie.

Podobno słonie (z francuskiego: l'éléphant) to najbardziej pokojowe, mądre i przyjacielskie istoty na ziemi. Zupełnie jak dzieci! (z francuskiego: l' enfant). I właśnie to połączenie dało nam podstawę do określenia symboliki naszego przedsięwzięcia.

Projekt Lelenfant – inicjatywa mająca na celu integrację międzykulturową w myśl idei „dzieci uczą dzieci”. Uczestnicy biorący udział w projekcie, choć znacznie mniejsi od słoni, wykazują się równie wielkim sercem podczas wspólnego tworzenia artystycznych inicjatyw.

Dołączcie do Lelenfant – wrocławskiego projektu o wielkich możliwościach dla ludzi o jeszcze większych sercach!
Projekt w Wałbrzychu organizujemy razem z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury i Starą Kopalnią - Centrum Nauki i Sztuki.

Nasze działania w Wałbrzychu dofinansowane są we współpracy z Gminą Wałbrzych, TMMP, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz projekt jest organizowany w ramach projektu "Wakacyjne warsztaty #BraveKids wraz z przeglądem finałowych pokazów", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje. Edycja 2022" oraz środków publicznych Gminy Wrocław.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group