Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Finał poszukiwań nastolatek

Czwartek, 3 marca 2022, 11:22
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Finał poszukiwań nastolatek
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz podległych komisariatów poszukiwali wczoraj dwóch wałbrzyszanek w wieku 13 i 15 lat, które nie informując rodzin o swoich planach, postanowiły nie wrócić do miejsca zamieszkania.

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego niezwłocznie po otrzymaniu takiej informacji dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i tym razem podjął natychmiastową decyzję o rozpoczęciu działań poszukiwawczych. Alarm ogłoszony został dla całego stanu osobowego drugiego komisariatu. Łącznie w nocnej akcji udział wzięło 60 funkcjonariuszy. Mundurowi sprawdzili wiele miejsc, w których najczęściej pojawiały się małoletnie, ale także szpitale oraz placówki handlowe. Rysopis nastolatek otrzymali operatorzy miejskiego monitoringu, a także taksówkarze.

W toku wykonywania kolejnych czynności funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu około godziny drugiej w nocy ustalili, gdzie mogą przebywać małoletnie i udali się pod wskazany adres. Okazało się, że 13 i 15-latka nie wróciły na noc do swoich domów i odwiedziły rówieśnika mieszkającego w Boguszowie-Gorcach. Na szczęście obu młodym wałbrzyszankom nic się nie stało. Były całe i zdrowe. Po zakończonych poszukiwaniach zostały przez policjantów przekazane prawnym opiekunom.

Twoja reakcja na artykuł?

2
9%
Cieszy
7
30%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
9%
Smuci
4
17%
Złości
8
35%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group