Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2979
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał programu "Z wodą po zdrowie"

Sobota, 27 sierpnia 2016, 17:00
Aktualizacja: Niedziela, 28 sierpnia 2016, 9:56
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Finał programu "Z wodą po zdrowie"
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj obok Hali Lekkoatletycznej przy ulicy Chopina w Wałbrzychu odbył się finał trwającego 3 miesiące programu "Z wodą po zdrowie" – "Piknik z wodą", zorganizowanego przez Wodociągi Wałbrzych.

W trwających od czerwca do sierpnia, cotygodniowych, sobotnich, darmowych, zajęciach sportowych udział wzięło prawie 450 osób. Zajęcia otwierała zawsze wspólna rozgrzewka, po której uczestnicy rozpoczynali ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanych, profesjonalnych trenerów w kilku strefach: Strefie Junior, Strefie Kobiet, Strefie dla Początkujących i Strefie dla Zaawansowanych. Program "Z woda po zdrowie" spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co świadczy o tym, że w naszym mieście sporo osób lubi zdrowo i aktywnie spędzać czas. Organizatorzy już zapowiadają kontynuację tego programu.

Podczas "Pikniku z wodą" wspólną rozgrzewkę poprowadziła Natalia Gacka - Mistrzyni Świata Fitness, która prowadziła również ostatnie w tej edycji programu zajęcia w Strefie Kobiet. Natomiast zajęcia dla mężczyzn prowadził Marcin Czarnecki - oficjalny trener Reebok Spartan Race. Organizatorzy zadbali też o młodszych amatorów ćwiczeń - dzieci w wieku od 5 do 12 lat miały zajęcia w Strefie Junior. Zakończeniem "Pikniku z wodą" był stretching, podsumowanie programu i wręczenie uczestnikom nagród.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group