Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4372
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finałowe przedstawienie Brave Together

Piątek, 16 listopada 2018, 8:23
Aktualizacja: 10:21
Autor: JAZ
Wałbrzych: Finałowe przedstawienie Brave Together
Fot. JAZ
Brave Together – finałowe przedstawienie, które odbyło się w klubie Montownia na terenie Centrum Nauki i Sztuki w Starej Kopalni w Wałbrzychu, poruszyło zebranych widzów.

Na scenie pojawiły się dwie grupy, które na swój sposób zaprezentowały dwie, jakże pouczające sztuki teatralne. Zrealizowane, w ramach twórczego projektu integracyjnego, cykle przedstawień, opowiadały o różnych problemach społecznych, które przenikają nasze codzienne życie. Wśród uczestników projektu nie brakowało osób niepełnosprawnych, które pragną żyć aktywnie, które nie chcą czuć się wyobcowane. Dzięki wspólnej pracy z terapeutami udało się przygotować inscenizacje, opowiadające o konkretnych problemach.

W wałbrzyskim finale projektu wystąpiły dwie grupy. Wrocławska opowiedziała o problemie postrzegania inności. Wałbrzyska mówiła o odwadze. Wydawałoby się, że zaledwie dwa słowa, ale jakże istotne dla samych uczestników przedstawienia. Stworzony przez aktorów wzruszający spektakl odbił się także na odbiorze przez widzów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group