Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3466
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Finansowanie dla firm

Poniedziałek, 22 marca 2021, 7:35
Aktualizacja: 9:37
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Finansowanie dla firm
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wspólnie z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. i Bankiem Gospodarstwa Krajowego S.A. zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarium. Temat "Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego S.A. – skuteczne finansowanie dla firm".

Webinarium dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat finansowania inwestycji, nowych technologii, wsparcia ARP w ramach tarczy antykryzysowej oraz finansowania handlu zagranicznego.
Agenda:

I część - Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
1. Warunki pożyczek inwestycyjnych ARP dla przedsiębiorców.
2. Produkty Tarczowe ARP.
3. ARP Faktoring - finansowanie handlu zagranicznego.

II część - Bank Gospodarstwa Krajowego S.A.
1. Kredyt Inwestycyjny.
2. Kredyt na innowacje technologiczne.
3. Finansowanie handlu zagranicznego.

Prelegenci:

Monika Konofał - Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Ekonomistka i menedżerka z ponad 12-letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Odpowiedzialna za rozwój biznesu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w regionie dolnośląskim i opolskim oraz za kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Jarosław Łokietko - Ekspert Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstw, finansowania handlu zagranicznego oraz prawnych aspektów zabezpieczenia wierzytelności. Odpowiedzialny za doradztwo i wsparcie procesowe przedsiębiorców.

Ewa Nowak-Iskra - Dyrektor Regionu Dolnośląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego z siedzibą we Wrocławiu. Kieruje zespołem odpowiedzialnym za nawiązywanie współpracy i obsługę klientów biznesowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz uczelni wyższych z terenu województwa dolnośląskiego. Współpracuje z szerokim gronem instytucji okołobiznesowych wspierając przedsiębiorczość na Dolnym Śląsku.

Krzysztof Jeziorny - Specjalista ds. Projektów Rozwojowych w Regionie Dolnośląskim Banku Gospodarstwa Krajowego. Odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorcami i jednostkami samorządu terytorialnego, a także za współpracę z instytucjami rozwoju działającymi w ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju oraz innymi jednostkami okołobiznesowymi zlokalizowanymi na terenie województwa dolnośląskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group