Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2063
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Finisaż wystawy "Temat rzeka"

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 24 stycznia 2015, 10:50
Aktualizacja: Niedziela, 25 stycznia 2015, 7:55
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Art Cafe Pod Pretekstem odbył się finisaż wystawy fotograficznej "Temat rzeka", na której zaprezentowane zostały prace członków Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego. Finisaż połączony był z obchodami ośmiolecia Klubu.

Wystawa była nie lada gratką dla miłośników i pasjonatów fotografii i sympatyków oraz przyjaciół Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego. Podczas wystawy można było zobaczyć prace Marty Beresztan, Anny Habdas, Joanny Chmielewskiej, Joanny Kostrzewskiej, Kazimierza Kozakiewicza, Jarosława Michalaka, Zbigniewa Proroka, Marcina Pszczółkowskiego, Tadeusza Rupocińskiego, Jordana Szablińskiego, Tomasza Wasilewicza i Macieja Wrzesińskiego. Jako że finisaż wystawy połączony był z obchodami ośmiolecia Klubu, nie zabrakło tortu a najbardziej aktywni członkowie WKF otrzymali podziękowania i upominki.

Wałbrzyski Klub Fotograficzny powstał w 2007 roku. Zrzesza związanych z Wałbrzychem twórców, którym daje możliwość udziału w wielu przedsięwzięciach artystycznych, organizowanych przez Klub. Są to między innymi pokazy fotografii, warsztaty, plenery i wystawy. Wałbrzyski Klub Fotograficzny jest też organizatorem dwóch imprez cyklicznych, które na stałe zagościły w kalendarzu wałbrzyskich imprez kulturalnych. Są to Triennale Fotografii Wałbrzyskiej i Pinhole Day, organizowany w ramach Światowego Dnia Fotografii Otworkowej. Klub prowadzi również działalność wydawniczą, edukacyjną i szkoleniową.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group