Piątek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 4815
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Fit Zone przed Świerkową i Balmetem

Wtorek, 25 lutego 2014, 11:36
Aktualizacja: 11:37
Autor: PAW
Czarny Bór: Fit Zone przed Świerkową i Balmetem
Fot. PAW
Zakończyły się rozgrywki Czarnoborskiej Ligi Halowej w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy. W tym sezonie triumfowała ekipa Fit Zone Kamienna Góra przed Świerkową Czarny Bór i Balmetem Jaczków.

Wyniki ostatniej kolejki:

Fit Zone Kamienna Góra – Czarni Przedwojów 10-0 (walkower)

Iskra Witków – Świerkowa Czarny Bór 1-5 (samobójcza – Marszałek 2, Supik 2, Z.Bejnarowicz)

Zebra Mieroszów – AKS Barbara Kuźnice 12-11 (Krusz 5, Łukasik 4, Żywczak 2, Sierocki – Lipiński 5, Gołek 4, Krawczyk, Piwiński)

Skalnik Czarny Bór – Balmet Jaczków 1-3 (Matusik – Jastrzębowski, Pyda, Kulik)

Górnik Gorce – Gwarek Wałbrzych mecz się nie odbył - obustronny walkower

Mecz zaległy:

Balmet Jaczków – Świerkowa Czarny Bór 2-4 (Schodowski, Pyda – Ludwiczak 2, Szablewski, Marszałek)

Tabela końcowa:

1. Fit Zone Kamienna Góra 27 66-20
2. Świerkowa Czarny Bór 24 49-25
3. Balmet Jaczków 21 67-15
4. Zebra Mieroszów 15 57-45
5. AKS Barbara Kuźnice 15 58-51
6. Czarni Przedwojów 9 44-55
7. Skalnik Czarny Bór 9 28-46
8. Iskra Witków 7 24-40
9. Gwarek Wałbrzych 3 18-57
10. Górnik Gorce 1 10-67

Klasyfikacja strzelców:

22 - Lipiński (AKS),

19 - Krusz (Zebra),

17 - Gołek (AKS),

14 - Łukasik (Zebra)

12 - Młodziński (Czarni), Żywczak (Zebra)

11 - Krzysztofek (Czarni), Marszałek (Świerkowa),

10 - Kwaśniewski (Czarni), Łatka, Pyda (obaj Balmet),

9 - Masiel (Fit Zone),

8 – Koźlak, Jastrzębowski (obaj Balmet), Kulpa, Kraszewski (obaj Fit Zone),

7 –Foryś, Supik (obaj Świerkowa), Domin (Fit Zone), Bartosz Ogrodnik (Iskra), Poręba (AKS),

6 - Adrian Maliszewski, Jarosław Maliszewski (obaj Skalnik), Gołda (Czarni), Kois, Ryszard Bejnarowicz (obaj Świerkowa), Maciej Michnicki (Gwarek), Krawczyk (AKS), Sierocki (Zebra),

5 –Pokrzywa (Skalnik), Schodowski, Kulik (obaj Balmet)

4 –Wojciechowski (Balmet), Groń (Iskra), Wiącek (Skalnik), Wąchała (Fit Zone), Piwiński (AKS),

3 - Miecznikowski (Gwarek), Schabiński, Ludwiczak, Szablewski (wszyscy Świerkowa), Kulesza (Górnik), Bieńkowski, (Fit Zone), Majrowski (Balmet), Kołodziej (Iskra), Kołodziejczyk (Zebra), Mastej (Skalnik),

2 –Rosłan, Zarzecki (obaj Fit Zone), Antecki (Górnik), Cieszkowski, Kurnyta (obaj Iskra), Sondej (Czarni), Stelmaszczyk, Sindrewicz (obaj Zebra), Krupa (AKS), Matusik (Skalnik), Zygmunt Bejnarowicz (Świerkowa)

1 – Krzysztof Maliszewski, Szczepaniak (obaj Skalnik), Lic, Dobrowolski, Rojek, Kuna, Ostasz (wszyscy Górnik), Rutecki (Świerkowa), Gaweł, Niemiec, Stawiarski, Mrówka, Zbereda (wszyscy Iskra), Sebastian Prugar, Łukasz Prugar, Wroczyński, Banaszak, Marcin Michnicki, Cyrta, Chodacki (wszyscy Gwarek), Sochacki, Wąs, Wieczorek (wszyscy Czarni), Kuk, Pietrzykowski (obaj Fit Zone), Sikorski, Choma, Bielecki, Pilarczyk (wszyscy Balmet), Michalak (Zebra), samobójcza (dla Gwarka), samobójcza (dla Fit Zone), samobójcza (dla Gwarka), samobójcza (dla Świerkowej)

Najlepszy bramkarz:

15 – Gratkowski (Balmet),
20 - Cisowski (Fit Zone)
25 - Kurylas (Świerkowa),
40 - Mokrzycki (Iskra),
45 – Kołpak (Zebra)
46 – Wyszowski (Skalnik),
51 – Kudaj (AKS)
55 - Hołda (Czarni)
57- Bąkiewicz (Gwarek),
67 – Dobrowolski (Górnik)

Nagrody indywidualne:

Król strzelców: Rafał Lipiński (AKS)
Najlepszy zawodnik: Patryk Marszałek (Świerkowa)
Najlepszy bramkarz: Mariusz Gratkowski (Balmet

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group