Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Fitness Zdrój z certyfikatem „Firma XXI wieku”

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Wtorek, 6 sierpnia 2013, 15:46
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Należący do Uzdrowiska Szczawno–Jedlina S. A. Fitness Zdrój otrzymał złoty certyfikat „Firma XXI wieku”. Organizatorem tego corocznego konkursu jest Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej. Konkurs „Firma XXI Wieku” ma na celu wyróżnienie firm usługowych z terenu Dolnego Śląska, które szczególną uwagę przywiązują do jakości świadczonych usług i kompetencji pracowników.

Najważniejszymi celami programu jest określenie poziomu świadczonych usług w stosunku do innych podmiotów, promocja firm wyróżniających się wysoką jakością świadczonych usług, wdrażanie wysokich standardów etycznych pracowników oraz podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych i umiejętności, zwiększenie zainteresowania oferowanymi usługami. Ocenie podlegały takie elementy jak między innymi funkcjonalność i estetyka obiektów i kompetencje pracowników.

- To jest nowy obiekt, niedawno oddany do użytku, wykonany dzięki dotacji unijnej. Sprzęt jest nowoczesny i jest to fitness z szeroką gamą oferty, bo mamy tutaj jeszcze dodatkowo kriokomorę, która jest bardzo ważnym elementem, jeżeli chodzi o standard leczenia i rehabilitacji. Mamy fantastycznych instruktorów, ludzi świetnie wykształconych. Jesteśmy na pewno czołówką jeżeli chodzi o specjalistów w zakresie rehabilitacji. Polska szkoła rehabilitacji zawsze miała dobra opinię, nie tylko w Europie. To zawsze byli fachowcy poszukiwani. Ten obiekt wypełnia pewien obszar usług z zakresu fitness nie tylko w Szczawnie, ale w Aglomeracji Wałbrzyskiej. Cieszymy się, że dostał tak wysoką klasyfikację - powiedział Paweł Skrzywanek – Prezes Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S. A.

W Fitness Zdroju skorzystać można z zajęć fitness, siłowni, saunarium w którym znajdują się trzy rodzaje saun: sucha, parowa i infrared, oraz masażu suchego. Dostępne są tu także zabiegi z zakresu krioterapii ogólnoustrojowej.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~koksu 7-08-2013 8:32
ciekawe, kto te ........ nagrody przyznaje :)
~anonim90 7-08-2013 10:14
jak tam żenada jest w tym fitnessie , kto to pisał - klimatu już tam nie ma.
~Pracownik 7-08-2013 14:59
I czemu Pan Prezes się tak cieszy? Fitness Zdrój jest dzierżawiony przez zewnętrzna firmę! Tam nie ma pracowników Uzdrowiska Panie Prezesie! A co do remontu pomieszczeń to dobrze Pan wie, że oceną powyższego to się raczej Prokuratura powinna zająć. Miast zdjęcia z certyfikatem proponuje to bardziej realne z zaciekami na ścianach.
~Ja 7-08-2013 16:15
Proponuję posłuchac bredni Pana Prezia na TV ........Gość jest oderwany od rzeczywistości.Stwierdza,ze rano przychodza klienci którzy maja pojecie o cwiczeniu a po południu kuracjusze...Moze Pan Prezes ustali w końcu czyj jest grzyb w męskiej szatni i go usunie..Szatnia nadmienie jest od 3 miesiecy nie czynna bo nikt nie chce sie przyznać do grzyba :)A wpływ na nagrode jaka by nie była jest żaden poniewaz Uzdrowisko wydzierżawiło pomieszczenia i nie ma tam ani jednego pracownika Uzdrowiska.A jak sam Prezes tego nie wie to niech lepiej dobiera współpracownikow ,którzy mu to uswiadomią.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group