Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4378
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Fundacja im. Siostry Garczyńskiej z Wałbrzycha ma powody do radości

Środa, 31 stycznia 2018, 10:35
Aktualizacja: 10:40
Autor: red
Wałbrzych: Fundacja im. Siostry Garczyńskiej z Wałbrzycha ma powody do radości
Fot. red
Mamy wyniki grudniowego głosowania. TAK. Udało się. Chodzi o głosowanie z połowy grudnia na filmiki z całego świata promujące różne działania dobroczynne.

Dzieciaki z Fundacji im. Siostry Garczyńskiej z Wałbrzycha dostaną dofinansowanie z Project for Awesome. Jesteśmy wśród 25 organizacji z całego świata, które dostały najwięcej głosów pod swoim filmikiem.
- Jesteśmy w szoku. Znaleźliśmy się w gronie wielce szacownych i ogromnych organizacji. Załączam link- proszę zobaczyć- w załączonym linku jesteśmy pod nazwą Garczynska's Foundation. http://projectforawesome.tumblr.com - informują wolontariusze Fundacji. - Lista jest ułożona alfabetycznie- ale jesteśmy na niej wśród takich potęg jak UNHCR- Komisarz ds uchodźców przy ONZ, She is the first- fundacja Michaelle Obamy. Sami nic byśmy nie wskórali. Wiemy to bardzo dobrze.

Obecnie jeszcze nie wiadomo, na którym miejscu jest wałbrzyska Fundacja i ile dostanie pieniędzy. Nie wie, kiedy się dowie... Może jutro, może za miesiąc... Fundatorzy muszą mieć czas na policzenie wszystkiego, a robią to jako wolontariusze, więc kosztem wolnego czasu.

Dla przypomnienia. Całą akcję organizuje fundacja pisarza Johna Greena i jego brata - Hanka- o nazwie To Decrease World Suck. Od wielu już lat co roku, w jeden weekend grudnia organizują Project for Awesome, kiedy ludzie z całego świata zbierają pieniądze, inni ludzie promują swoje filmiki, jeszcze inni głosują na nie. A w efekcie zebrane w tym czasie pieniądze trafiają do 25. organizacji, których filmik zdobył najwięcej głosów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group