Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2532
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Fundacja Lyoness wesprze Gwarka

Sobota, 2 września 2017, 15:29
Autor: red
Wałbrzych: Fundacja Lyoness wesprze Gwarka
Fot. red
Dzięki Fundacji , której pełna nazwa brzmi: "Child & Family Foundation – Association for supporting and promoting children, adolescents and families in need", zawodnicy z Gwarka oraz Akademii otrzymają ogromne wsparcie rzeczowe.

Rozmowy, które toczyły się od pewnego czasu, przyniosły niewyobrażalny sukces w postaci nie tylko sprzętu, jaki otrzyma klub piłkarski Gwarek Wałbrzych, zajmujący się szkoleniem młodzieży, ale również wydarzenia, na jakie zostali zaproszeni 16 września do Krakowa. Chodzi tu o mecz Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Piastem Gliwice, w którym rzecz jasna młodzi piłkarza Gwarka wezmą udział. Oczywiście wyjazd, wyżywienie, bilety wstępu, itp. zostały zorganizowane przez Fundację Child & Family. Gwarek nie ponosi żadnych kosztów wyjazdu.
- Kolejny raz przekonujemy się, że dobrych ludzi nie brakuje na świecie, warto pisać, prosić, bo jak widać ciężka praca zawsze przynosi efekt i w końcu zostaje doceniona -mówią działacze Gwarka.

Pewnie dla wielu podopiecznych będzie to jedyna możliwość w życiu spotkania na żywo zawodowych piłkarzy oraz byłych kadrowiczów Polski.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group