Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3711
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Galeria odkrywa karty

Sobota, 2 października 2010, 9:05
Aktualizacja: 9:06
Autor: PAW
Wałbrzych: Galeria odkrywa karty
Do otwarcia galerii pozostały dwa tygodnie
Fot. red
Już za dwa tygodnie otwarcie Galerii Victoria. Powoli dobiegają końca prace wokół centrum handlowego. Coraz więcej wiadomo też na temat szczegółów otwarcia galerii.

Uroczyste otwarcie Galerii Victoria zaplanowane jest na sobotę 16 października. Wtedy to o godzinie 8.00 przedstawiciele dewelopera Keen Property Partnera Retail oraz samorządowcy z Wałbrzycha dokonają uroczystego przecięcia wstęgi i Galeria Victoria zostanie oficjalnie oddana do użytku.

Galeria będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele 10.00-20.00. Na 16 i 17 października organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Na małej scenie, która będzie znajdowała się wewnątrz centrum handlowego, odbędą się konkursy, pokazy, kursy tańca, spotkania z modelami Galerii Victoria, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. W sobotę 16 października o godzinie 18.00 na dużej scenie, która zostanie usytuowana przed centrum handlowym, zaprezentują się; Onyx The Rock Band, Katerine, Patrycja Markowska. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni. Wewnątrz galerii zostanie otwarta również wystawa fotograficzna przedstawiająca okolice, w której galeria została wybudowana.

- Gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic do odwiedzenia Galerii Victoria w pierwszy weekend jej funkcjonowania. Dla wszystkich osób Keen Property Partners Retail i najemcy Galerii Victoria przygotowali szereg promocji, konkursów i gier, których punktem kulminacyjnym będzie koncert Katerine i Patrycji Markowskiej – mówi Maria Prażuch, dyrektor ds. marketingu Keen Property Partners Retail.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group