Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Giełda minerałów w Szczawnie–Zdroju

Niedziela, 19 maja 2019, 14:47
Autor: Robert Bajek
REGION, Szczawno-Zdrój: Giełda minerałów w Szczawnie–Zdroju
Fot. Robert Bajek
W Hali Spacerowej przy Parku Zdrojowym i w okolicach Teatru Zdrojowego w Szczawnie–Zdroju odbywa się giełda minerałów: „Sudecka Wiosna”.

Organizatorem giełdy minerałów - imprezy prestiżowej, wysoko cenionej przez wystawców, którzy przyjeżdżają na nią z różnych zakątków naszego kraju, jest Polskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk o Ziemi Oddział w Wałbrzychu. Na stoiskach wystawcy prezentują zarówno surowe minerały jak również wyroby rękodzieła artystycznego, ozdoby i biżuterię. Wśród prezentowanych okazów znajdują się zarówno te bardziej pospolite, które przy odrobinie szczęścia można znaleźć w naszej okolicy, jak i zupełnie niecodzienne, niespotykane, bardzo rzadkie i cenne okazy.

Każdy kto interesuje się minerałami lub szuka unikatowej biżuterii lub wyjątkowych ozdób może jeszcze dzisiaj do godzin popołudniowych odwiedzić szczawnieńską giełdę minerałów i znaleźć coś interesującego dla siebie wśród kryształów, ametystów, jaspisów, agatów, obisydianów, magnetytów, pirytów, kalcytów, fluorytów, lub wśród wyrobów rękodzieła artystycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group