Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3611
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Głosowanie już w piątek

Poniedziałek, 8 lutego 2021, 6:35
Aktualizacja: 8:57
Autor: red
Wałbrzych: Głosowanie już w piątek
Fot. organizatorzy
Każdy głos może zadecydować, czy dzieci z Sobięcina będące pod opieką Fundacji Edukacyjnej imienia siostry Garczyńskiej dostaną finanse na jedzenie, edukację, opiekę! Głosowanie odbędzie się 12–14 lutego.

- Znam te dzieci, byłam tam. Dzieci, które żyją wśród przemocy, alkoholizmu, głodu, pod wpływem wychowawczyń ze świetlicy, którą prowadzi Fundacja Garczyńskiej rozkwitają. Starają się uczyć, nabywają dobrych zachowań, zaczynają się uśmiechać, zaczynają mówić... - opowiada wolontariuszka Beata Rudnicka.

GŁOS nic nie kosztuje a MOŻE ZMIENIĆ ŻYCIE tych dzieci.

Jak żyją te dzieci- wyobraźmy sobie dziecko, które ma 5 lat i nie zna kolorów, ma 6 lat i nigdy nie miało szczoteczki do mycia zębów, ma 8 lat i nigdy nie było przytulone. Tak to wygląda!!! Te DZIECI POTRZEBUJĄ POMOCY!!! Nie ich wina, że urodziły się w wałbrzyskim Sobięcinie.

Każdy GŁOS może zdecydować, czy dzieci którymi opiekuje się Fundacja Garczyńskiej dostaną potężne dofinansowanie.

LINK do głosowania w międzynarodowym konkursie Project for Awesome. podamy podamy 12 lutego o 18.00 i na www.facebook.com/FundacjaEdukacyjna i na www.fundacjagarczynskiej.wordpress.com:

· Głos NIC NIE KOSZTUJE

· będzie można głosować tylko przez 2 doby (12 lutego od 18.00 do 14 lutego do 18.00), ale za to kilka razy i z każdego urządzenia (laptop, telefon, komputer stacjonarny, komputer znajomego i ciotki i mamy i sąsiada!)

· jeśli znajdziemy się wśród 20-25 filmików najczęściej oglądanych i z największą liczbą głosów- to dzieciaki dostaną potężne dofinansowanie. Kwoty mogą sięgnąć 16 tys $, 20 tys $.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
2
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group