Wtorek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 2715
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosujmy na Sarę i Karolinę

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 27 lutego 2019, 9:25
Autor: red
Karolina Bruchnicka
Fot. Bartek Warzecha
Z radością informujemy, że dwie AKTORKI wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego: KAROLINA BRUCHNICKA i SARA CELLER–JEZIERSKA zostały nominowane do nagrody WARTO, przyznawanej młodym, zdolnym artystom przez redakcję Gazety Wyborczej Wrocław.

Nazwiska laureatów poznamy na gali WARTO - 20 marca w Starym Klasztorze. W otwartym plebiscycie wybieramy także laureata Nagrody Publiczności WARTO! Do zdobycia Nagrody Publiczności KAROLINIE I SARZE brakuje tylko Państwa głosów! Głosowanie trwa od 25 lutego – do 14 marca 2019 do godz. 12:00. Głosujmy! WARTO - Link do głosowania na stronie www.wroclaw.wyborcza.pl

KAROLINA BRUCHNICKA nominowana jest w kategorii FILM za główną rolę w filmie „Córka trenera" w reżyserii Łukasza Grzegorzka (w kinach od 1 marca br.).

SARA CELLER-JEZIERSKA nominowana jest w kategorii TEATR za kreacje i role w spektaklach naszego Teatru (m.in. „Zapolska superstar…”, „Łauma, czyli czarownica”, „Sienkiewicz superstar…”, „Iwona, Księżniczka Burgunda”, „Instytut Goethego”, „Baba-dziwo”).

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group