Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4218
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Gmina da dofinansowanie

Czwartek, 8 października 2020, 12:28
Aktualizacja: Piątek, 9 października 2020, 8:56
Autor: red
Wałbrzych: Gmina da dofinansowanie
Fot. organizatorzy
Wymień okna i odbierz dofinansowanie od Gminy Wałbrzych.

Mieszkasz w lokalu komunalnym, nie masz zaległości czynszowych i planujesz wymianę okien, podłóg lub drzwi wejściowych? Pamiętaj, że przysługuje ci dofinansowanie do poniesionych kosztów. W jakiej wysokości i jak się o nie starać? Skontaktuj się z Miejskim Zarządem Budynków w Wałbrzychu.

Dofinansowaniem w ramach tzw. partycypacji w kosztach remontowych objęte są: wymiana stolarki okiennej i drzwiowej (tylko drzwi wejściowe) oraz wymiana wykładzin (paneli) wraz z płytami podłogowymi.

Refundacja przysługuje wyłącznie najemcom lokali stanowiących zasób mieszkaniowy Gminy Wałbrzych, którzy nie posiadają zaległości czynszowych lub zawarli stosowne porozumienie i spłacili już przynajmniej należność główną długu. Jeśli spełniacie te warunki, jest o co się starać.

W ramach programu przewiduje się dofinansowanie w kwocie 400 zł za m2 okna przeszklonego, 500 zł za drzwi wraz z ościeżnicą czy 30 zł za m2 wykładziny bądź paneli. Dodatkowo dofinansowaniem objęta jest wymiana płyt podłogowych – również 30 zł za m2.
Partycypacja w kosztach będzie zaliczana na poczet opłat czynszowych. O dofinansowanie można ubiegać się jednorazowo dla okien, drzwi i podłóg.

W celu poznania szczegółów Miejski Zarząd Budynków w Wałbrzychu zaprasza do kontaktu z Biurami Obsługi Klienta.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group