Czytających: 6938

Szczawno-Zdrój: Gol z dystansu dał wygraną

Niedziela, 12 września 2021, 8:40
Aktualizacja: 8:42
Kolejną wygraną w rozgrywkach klasy okręgowej zanotowali piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój.

Do przerwy lepsi goście z MKS Nysa Kłodzko, którzy w 8. minucie objęli prowadzenie i dowieźli je do przerwy. W drugiej połowie, a dokładnie w 72. minucie, do remisu z rzutu karnego doprowadził Paweł Tobiasz. Minutę później na prowadzenie nasz zespół wyprowadził niezawodny w tym sezonie Marcin Łysakowski. Gdy wydawało się, że ten mecz jest już pod naszą kontrolą, bramkę na 2:2 w 78. minucie strzelili goście. W związku z dużą ilością przerw w meczu, sędzia doliczył 7 minut i to właśnie w doliczonym czasie gry strzałem "życia" z 35 metrów popisał się Wojtek Choiński, który dał nam zwycięstwo 3:2. Dla całej drużyny należą się ogromne brawa za walkę i grę do samego końca.

MKS Szczawno-Zdrój - Nysa Kłodzko 3-2 (0-1)

Źródło: MKS Szczawno-Zdrój