Czytających: 4202

Wałbrzych: Gole Koszyka dały wygraną

Poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 9:09
Aktualizacja: 9:19
Aż 9 goli zobaczyli kibice, którzy wybrali się w niedzielę na mecz klasy B pomiędzy Podgórzem Wałbrzych a Szczytem Boguszów.

Obie ekipy są zaliczane do grona drużyn, które powalczą o awans. Już w 14. minucie goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Bartosza Krawczyka. W 22. minucie wyrównał Rafał Koszyka, ale odpowiedź Szczytu nadeszła po kolejnych 5 minutach i gola dla gości zdobył Mateusz Kaźmierski. Drugą połowę mocnym uderzeniem zaczęli miejscowi i szybko doprowadzili do wyrównania, a gola zdobył Przemysław Koszyka,. Później Podgórze miało dobry okres gry, który zaowocował kolejnymi dwoma trafieniami. Do siatki przeciwnika trafiali ponownie Przemysław Koszyka i Ismael Grodecki. Szczyt jednak nie chciał się poddać i po golach Kaźmierskiego i Szymona Mitelszteta zrobiło się 4-4. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, wtedy po raz kolejny instynktem strzeleckim błysnął Przemysław Koszyka zapewniając swojej ekipie komplet punktów.

Podgórze Wałbrzych - Szczyt Boguszów 5-4 (1-2)

Podgórze: Ajchel (70' Rafał Boszczyk) - Sysiak, Mocydlarz (60' Grodecki), Hertmanowicz (70' Ostrowski), Piątek, Rafał Koszyka, Przemysław Koszyka, Klara, Jaśkiewicz (60' Grzegorz Boszczyk), Grobarczyk (85' Tews), Paprota (46' Koper)

Szczyt: Ciupak - Szczypka (60' Napierała), Pieczka (70' Sadowy), Mitelsztet, Maliszewski, Paweł Krawczyk, Bartosz Krawczyk, Kaźmierski (75' Mosior), Kuna, Kryska (75' Lubczyński), Baszak.