Słubice / Świdnica: Górnik wygrywa, Polonia/Sparta gromi

Niedziela, 6 września 2009, 21:35
Aktualizacja: 21:56
Autor: ft / red
Polonia/Sparta – Pogoń
Górnik Wałbrzych wygrał wyjazdowe spotkanie z Ilanką Rzepin 1:0. Zwycięską bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 85 minucie Dominik Janik. W drugim meczu drużyny z naszego regionu Polonia/Sparta Świdnica nie dała żadnych szans Pogoni Świebodzin.

Niezwykle cenne i okazałe zwycięstwo odnieśli, poza Górnikiem Wałbrzych, gracze Polonii/Sparty Świdnica. Na własnym boisku rozgromili piłkarzy ze Świebodzina aż 5:0. Pierwsze 2 bramki z rzutów karnych zdobył Dariusz Filipczak. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Marcin Józefowicz oraz w drugiej połowie Piotr Galuś. Podopieczni Jarosława Pedryca awansowali na drugie miejsce w tabeli. Liderem rozgrywek jest Górnik Wałbrzych, który uzbierał komplet punktów w 6 meczach.