Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2321
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Gra miejska pełna zwrotów akcji

Czwartek, 8 czerwca 2017, 6:39
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Gra miejska pełna zwrotów akcji
Fot. UM Szczawno–Zdrój
Za nami finał II Gry Miejskiej „Solice–Zdrój”. Była to impreza organizowana przy współudziale Miejskiej Szkoły Podstawowej, Przedszkola Miejskiego oraz Publicznego Gimnazjum w Szczawnie–Zdroju.

Tym razem start nastąpił sprzed hali sportowej, gdzie wcześniej uczestnicy zapoznali się z zasadami zabawy, otrzymali identyfikatory i karty zadań, a następnie wyruszyli wyznaczoną trasą. Drużyny musiały wykazać się umiejętnością współpracy oraz dobrą kondycją fizyczną. Zawodnicy wyszukiwali za pomocą wykreślanki - haseł związanych z naszym uzdrowiskiem oraz cytatów ze znanych dzieł literackich. Rodziny musiały także nawlec w jak najszybszym czasie sznurek na patyk czy przejść chodzikiem grupowym z jednego końca sali na drugi. To ostatnie zadanie wzbudzało uśmiech na twarzach naszych uczestników i okazało się trudnym do przejścia.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce- Drużyna „Szczęśliwa siódemka”
II miejsce „Kalina i super drużyna”
III miejsce „Wesoła Trójeczka”

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali drobne upominki. Zwycięzcy konkursu otrzymali wejściówki na basen i saunę oraz ręczniki, których sponsorem była Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group